Понеділок, 15 Квітня

У Львові проведуть екскурсію історичними львівськими борделями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 26 лютого, львів’ян і туристів запрошують на екскурсію “Львівськими борделями, історичний екскурс”. Її проведуть історики Тетяна Казанцева та Андрій Павлишин. Місце зустрічі повідомлять зареєстрованим учасника напередодні екскурсії.

Львівський історик Володимир Вуйцик полюбляв говорити: “Львів — місто європейське”. Під цим він мав на увазі наявність будинків розпусти, що були як офіційними, на утриманні міста, так і приватними, а часто й нелегальними.

“Спробуємо простежити історію розташування та облаштування борделів від XIV до XX століття, познайомимося з законами, що супроводжували цей вид праці, а також оглянемо деякі наявні еротичні та не дуже артефакти. Оскільки прогулянка передбачається бути довгою і насиченою, що охоплює дільницю від Хорунщизни до Кракідал включно зі Середмістям, то просимо взуватися і вдягатися зручно і тепло, а також захопити улюблені напої”, — розповіли організатори.

Ціна екскурсії – 420 гривень, із них 15% скерують на рахунок ЗСУ.

Зазначається, що у випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж за 24 години до початку екскурсії, кошти не повертають.

Тривалість екскурсії борделями — дві з половиною години. Для участі обов’язково потрібна попередня реєстрація