Субота, 25 Вересня

У Львові на кіноекрани виходить фільм «Тарас. Повернення»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Стрічка «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка, створена за підтримки Державного агентства з питань кіно, 24 вересня виходить в український прокат на 145 великих екранах.

24 вересня в національний прокат виходить новий національний художній фільм – історичний екшн «Тарас. Повернення». 38 локацій в Україні та Казахстані. Перший за 50 років фільм про Тараса Шевченка!

24 вересня, о 19:00 у Львові в кінотеатрі «Коперніка» відбудеться прем’єра фільму. Цікаво. те, що саме на «Коперніка» стрічку представить директор “Дому Франка” Богдан Тихолоз, який розповість про Т. Г. Шевченка. Назва лекції п. Богдана: «Тарас: Перезавантаження».

Ба більше, після перегляду стрічки львівські глядачі матимуть змогу поспілкуватись з акторами «ТАРАСА»: Ганною Топчій та Юрієм Шульганом. Тож не пропустіть!

Вартість квитків від 90 гривень. Відбудеться у кінотеатрі на вул. Коперника, 9.

Про що фільм «Тарас. Повернення»?

Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербурга: його особисто помилував цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса і видавати указ про його звільнення. Більше того, таємний агент з Петербурга намагається зробити все, аби поет залишився тут назавжди.

Зйомки картини проходили в Києві, Одесі, на території Аккерманської фортеці у Білгород-Дністровську, а також у Мангістауській і Алматинській областях у Казахстані.

Share.