Субота, 18 Вересня

У Львові відкрили новий оригінальний бар, де подають коктейль “Сльози колишнього”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В центральній частині Львова відкрили новий оригінальний бар, де можна випити коктейль “Сльози колишнього”, сфотографуватись на фоні модних фраз та познайомитись з новими людьми за іграми.

Якщо ти посварилась зі своїм хлопцем, не сумуй, а відсвяткуй цю подію в “Колишня meet bar”, що на вулиці Лесі Українки, 33.

У меню нового закладу є такі тематичні коктейлі: “Двічі в одну річку не ввійдеш”, “Давай просто залишимося друзями”, “Проблема не в тобі, проблема в мені”, “Твоя Колишня”, “Сльози колишнього”, “Хлопни і відпусти”, “Прощальний секс” та інші. В середньому, коктейль тут можна випити за 120-140 гривень.

Також в новому барі “Колишня meet bar” можна замовити віскі, бренді, ром, текілу, горілку та навіть безалкогольні напої. Словом, все, чого душа і серце потребують в цей момент.

Та не алкоголем єдиним, адже всі переживають розлуку по-своєму. Тож у новому закладі “Колишня meet bar” свою журбу можна ще смачно заїсти! У меню бару є салати, основні страви, десерти, закуски та брускети.

Не стань на ті ж самі граблі

Дизайн закладу повністю відповідає назві. Стіни закладу прикрашають неонові вивіски із атмосферними фразами – “ой всьо” та “Ні обіцянок, ні пробачень” з відомої пісні Віктора Павліка “Ні обіцянок, ні пробачень”.

Наспівали собі?

Також тут можна побачити картину “Мони Лізи”, яка символічно тримає на руках рудого кота. Тож усіх охочих запрошують до бару, де можна ще трішки “потанцювати” на тих самих граблях. А граблі тут справді є, як елемент декору.

Сучасна картина “Мона Ліза”

Хлопцям тут місце

До речі, посумувати у новому закладі “Колишня meet bar” можуть й хлопці, для них тут є особливий декор – прибиті роги оленя до стіни із написом “та ми з ним просто друзі”.

«Стіл знайомств»

Час від часу тут проводять знайомства з новими людьми. Сьогодні молодь звикла знайомитись через соцмережі, тому власники закладу підштовхують знайти “майбутніх” вживу. А для того, щоб допомогти легше і швидше знайти спільну мову, грають у різні ігри, наприклад, «я ніколи не».

Тож випити “Сльози колишнього” у новому ресторані можна в будні з 16:00 до 00:00, а в суботу та неділю – з 15:00 до 02:00.

Share.