У Львові працює хостел у стилі в’язниці

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

В одному з підвальних приміщень неподалік центру міста Львова від очей перехожих ховається унікальна локація – хостел «Lviv Loft Prison», який оформили в дуже незвичному тюремному стилі. Тож відвідувачі можуть ненадовго відчути себе героєм фільму «Втеча з Шоушенка» та спробувати нові емоції.

На вході на рецепції гостей зустрічає працівник хостелу в формі поліцейського, який оформить ваші документи та розмістить у «камері» для ночівлі.

«Lviv Loft Prison». Фото: booking.com

Двері кожної кімнатки тут оформлені під тюремні камери, спільну кухню розділяють ґрати, а на стіні біля рецепції прикуті наручники, пише VG Львів.

«Lviv Loft Prison». Фото: booking.com

Крім звичних зручностей, тут для гостей проводять вечори перегляду фільмів, розважальні програми, також працюють аніматори, є ігрова кімната та шафки, які замикаються.

«Lviv Loft Prison». Фото: booking.com

Важливо, що тут є безкоштовна громадська автостоянка, яка розміщена поблизу хостелу. Також на всій території в’язниці є Wi-Fi.

«Lviv Loft Prison». Фото: booking.com

Хостел Lviv Loft Prison розташований у напівпідвалі на вулиці Ярослава Мудрого, 12 у Львові. Співробітники стійки реєстрації чергують цілодобово.

«Lviv Loft Prison». Фото: booking.com

Ціна ліжко-місця тут розпочинається від 120 гривень, в залежності від обраної дати ночівлі та кімнати. Судячи по відгуках людей, яких понад 500, середній бал в хостела складає 7,9 із 10 можливих на сайті Booking. Це доволі хороша оцінка гостей.

Share.