Вівторок, 9 Серпня

У Львові шукають помічників Святого Миколая

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові розпочався набір волонтерів для благочинної акції «Миколай про тебе не забуде!». Про це повідомляють організатори заходу.

«Вкотре розпочинає роботу акція «Миколай про тебе не забуде». Разом з небайдужими людьми, організаціями, спільнотами та навчальними закладами міста Львова, ми створюємо атмосферу справжнього дива для тих, хто цього потребує. Завдяки волонтерам, Чудотворець прийде до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Фабрика Миколая вперше запрацювала Львові у 2001 році, і тепер з року в рік працює у багатьох містах України напередодні Дня Святого Миколая. Станьте частинкою добра, це так просто і так приємно. Минулого року Помічникам Святого Миколая вдалося рознести подарунки від Чудотворця та подарувати віру в дива 2800 малюкам у Львові», – мовиться у повідомленні організаторів.

Всі охочі можуть долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та стати помічником Святого: пакувати подарунки на Фабриці Миколая та розносити їх по домівках малечі, а також, якщо маєте можливість, ви можете стати водіями-волонтерами та допомогти Помічникам з пакунками дістатись у всі куточки Львова ввечері 18 грудня.

© gazeta.lviv.ua

Що необхідно зробити?

Для того, щоб стати помічником Святого Миколая потрібно зареєструватися на сайті mykolaj.com.ua та пройти один з коротких вишколів, що пройдуть 24 листопада та 1 грудня в офісі компанії Елекс (вул. Наукова 7г), а також 8 грудня (місце проведення буде повідомлене на сайті акції згодом). Обрати дату та час вишколу ви можете під час онлайн реєстрації. Реєстрація волонтерів триватиме до 1 грудня 2018 року.

Довідка

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в дива з подарунками та вітаннями від Св. Миколая малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Share.