Понеділок, 4 Березня

Трофеї з передової та особисті речі музикантів: гурт Антитіла відкрив у Львові власний музей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З нагоди 14-річчя, а також єдиного українського концерту, який відбудеться 25 грудня у Львові, гурт Антитіла відкрив власний музей. Серед експонатів якого є ірландське віскі, подароване Едом Шираном, ексклюзивні трофеї з передової та особисті речі музикантів Про це йдеться на facebook-сторінці музикантів.

Із 12 грудня і по 25 грудня, у Львові на території !FESTrepublic, вперше відкрито для загалу музей гурту Антитіла. Його ретельно збирали 14 років творчої діяльності та життя гурту.

“Ми зібрали разом та привезли до Львова пів тонни експонатів, які пов’язані з творчим шляхом гурту. Серед експонатів перша техніка, на яку знімалися кліпи гурту Антитіла, перші мікрофони Тараса Тополі, робочі блокноти менеджменту, нагороди і відзнаки гурту, костюми і реквізит зі зйомок кліпів, десятки творчих робіт прихильників гурту, бурштинові картини і уламки ракет які сипались на голови музикантам під час служби на Харківщині, різні видання пропаганди з колишніх окупованих територій, де несли службу та інші трофеї 130 батальйону ТРО”, – розповідають музиканти.

Зауважують, що з початку свого заснування музиканти мали традицію зберігати подарунки від прихильників, а також різні цікаві речі з гастролей, зйомок, особистих архівів, а також і з передової, адже волонтерством учасники гурту почали займатися ще у 2014.

“Так, за 14 років ми зібрали не багато, не мало – кілька сотень експонатів, серед яких ви навіть зможете побачити пісок з вільної Херсонщини, який ми ще тоді, випадково привезли зі зйомок кліпу, які проходили в Олешківській пустелі. Наша команда працювала над музеєм 14 років, а встановлювала дві доби, аби показати усім охочим трохи закулісся нашого творчого шляху. Тож приходьте, приходьте з родинами, також ви можете придбати певні речі. Усі кошти ми перераховуватимемо на потреби ЗСУ у наш благодійний фонд”, – повідомив фронтмен Тарас Тополя.

Відвідування музею безкоштовне. Частину предметів можна буде придбати, в тому числі ті, які музиканти привезли з передової, щоб фінансово підтримати волонтерські проєкти Благодійного фонду “Антитіла”.