Стенфордський професор проведе безкоштовний тренінг у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Професор Стенфордського університету Джефф Кабілі 5-6 березня проведе у Львові дводенний воркшоп, розроблений спеціально для українців. Про це повідомляє «Еспресо.Захід».

«Воркшоп відбудеться 5 і 6 березня і спеціально розроблений для підтримки українських лідерів, які керують змінами в технологіях, державній політиці, бізнесі та освіті», — зазначають організатори тренінгу.

Джефф Кабілі розкаже про історію інновацій у Кремнієвій долині, навчить невербальній комунікації, сторітелінгу та мистецтву презентації. Крім того, учасники зможуть презентувати свої проєкти у форматі 3-хвилинного пітча та отримають відгук і поради від Кабілі.

Навчання є безкоштовним й відбудеться 5 та 6 березня. Набір учасників триватиме до 3 березня. Заповнити анкету можна тут.

Довідка: Джефф Кабілі викладає навички ефективної невербальної комунікації, сторітелінг і мистецтво презентації в Стенфордському університеті з 2006 року. Він навчає підприємців, керівників вищої ланки, інженерів, педагогів і аспірантів, як проводити корисні презентації за допомогою ефективного використання мови тіла та модуляції голосу.