Понеділок, 8 Серпня

План дій на вересень: Огляд концертів у Львові від TicketsBox

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Осінь в багатьох асоціюється з сумом та нудьгою. Та ця осінь в жителів та гостей Львова розпочнеться досить цікаво. Один із найкращих квиткових операторів країни TicketsBox розповів нам про найяскравіші концерти вересня, котрі будуть проходити у Львові. Детальна інформація та квитки доступні за посиланням https://lviv.ticketsbox.com/ua/concert.

20 вересня – Концерт співачки Мята в Malevich Concert Arena

Найвпізнаваніша, найяскравіша та стильна представниця українського шоу-бізнесу співачка Мята подарує гарний настрій гостям її концерту. Її голос зачаровує та надихає, а пісні доводять, що українська музика може бути цікавою, модною та якісною. Мята брала участь у таких музичних подіях, як: Музична платформа, Червона рута, М1 Music Awards та інших.

25 вересня – Stand Up шоу Слави Комісаренко в Malevich Concert Arena

Вперше у Львові свої жарти буде розповідати топовий комік. Він презентує абсолютно нову розважальну програму, а гостями свята стане Максим Кравець та Андрій Калмачевський. Якщо хочете гарно посміятись та зарядитись мега позитивною енергією, обов’язково відвідайте Stand Up шоу. В ньому не буде обмежень, лише – іронічні монологи про все, що нас оточує. Слава Комісаренко – відомий білоруський гуморист, його жарти полюбила публіка інших країн СНД. Артист став головним резидентом проекту STAND UP від Comedy Club Production.

27 вересня – YARMAK в Malevich Concert Arena

Виконавець, чиї кліпи не ротують на телевізійних каналах, та який не ходить по червоних хідниках, але він є одним із найвідоміших музикантів нашої країни. YARMAK вільний, він завдяки інтернету став дуже популярним. Саме в інтернеті розвивалась творча кар’єра артиста. Він зняв більше 30-ти кліпів, котрі зібрали на YouTube понад 300 млн. переглядів. Його концерти збирають аншлаги, найбільша локація, де виступав виконавець – п’ятитисячний майданчик Stereo Plaza. Після співпраці з телеканалом НЛО YARMAK створив SVOE KINO. Купивши квиток на концерт артиста у своєму місті, ти можеш підтримати його власний проект та допомогти реалізувати ідею зняти свій власний ютуб-серіал.

29 вересня – Zetetics в !FESTrepublic

Відчуй мелодійну альтернативу та справжній містичний реалізм музики разом з Zetetics та солісткою Лікою Бугайовою. Гурт презентує львівській публіці свій новий альбом. Колектив Zetetics називають одним із найякісніших та пророкують йому стати частиною світової музичної культури. Новий альбом гурту є тому підтвердженням. Екзистенційна лірика, що проникає глибоко в душу, мелодійні гітари та ламані ритми Zetetics варті твоєї уваги.

Ознайомитись з повною афішею культурних то спортивних подій країни та купити квитки можна за посиланням https://ticketsbox.com/ua. Сервіс TicketsBox дозволяє користувачам в онлайн режимі купувати квитки на будь-які події. Разом з цим квитковим оператором досить просто планувати своє дозвілля.

Share.