Четвер, 18 Квітня

Перформанс для 6 глядачів. Jam Factory Art Center готує прем’єру камерної постановки “Клініка зцілення зламаного серця”

Jam Factory Art Center запрошує на прем’єру учасницького перформансу “Клініка зцілення зламаного серця” 5, 6, 7 березня. Це камерний імерсивний перформанс, в якому перформерки зустрічаються із учасниками/цями та діляться саморобними способами емоційної стабілізації через історії, фізичні практики, чуттєві досвіди тощо.

Це мистецьке дослідження близькості із іншим, яке фокусується на особистих способах турботи про себе в умовах сценографічної камерності. На кожен показ запрошують лише шість глядачів та глядачок.

«Наша «клініка» — це про дослідження таких собі саморобних способів резильєнтності, тобто стійкості й самотурботи в часи, коли здається, що світ закінчився, а серце зламалася. Іммерсивність перформансу означає, що ми намагаємося занурити учасників і учасниць у досвід через сценографічну камерність, інтимність співбуття з перформерками. Учасницький формат тут про органічну й дуже делікатну взаємодію з досвідами й потенціал діалогу, а не про обов’язковість чи нав’язливість.» — коментує Вікторія Миронюк, авторка концепції та драматургиня

Коли: 5,6,7 березня, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00
Локація: вул. Б. Хмельницького, 124, простір Авдиторія

Команда перформансу:

  • Вікторія Миронюк – авторка концепції та драматургиня
  • Даша Чечушкова – авторка візуального рішення
  • Перформерки – Тетяна Шатілова, Наталія Мазур, Марина Наумчук, Софія Ленартович, Єпіфанова Аліса
  • Текст – Тетяна Шатілова, Наталія Мазур, Марина Наумчук, Софія Ленартович, Єпіфанова Аліса та Вікторія Миронюк
  • Катерина Дрозд – дизайн постера
  • Влад Білоненко – продакшн менеджер
  • Марія Косійчук – проєктна менеджерка

Вікторія Миронюк – режисерка, міждисциплінарна мисткиня, перформерка. У своїй художній практиці працює над різними проєктами на перетині перформативних, учасницьких та візуальних мистецтв, які досліджують питання ритуальних структур, їх межі та потенціал.

Квитки за посиланням.