П’ятниця, 22 Вересня

Пaрки Львoвa: 6 лoкaцiй, дe мoжнa вiдпoчити тa прoгyлятися бiля вoдoйми

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Розповідаємо про 6 парків Львова, де можна відпочити та прогулятися біля водойми. Влітку приємно відпочити на свіжому повітрі серед зелених насаджень та заховатися від спеки, а особливо – організувати прогулянку до водойми. Якщо немає бажання їхати на пляж, чудовою альтернативою буде прогулянка парками Львова, де є водойми.

Парк “Піскові озера”

У Франківському районі Львова можна знайти парк, який досить популярний серед місцевих жителів. У народі відома також назва “Алтайські озера”. Він зовсім невеликий, однією з його родзинок є водойма. Там налічується два міські озера, які привертають увагу жителів.

Парк “Горіховий Гай”

Ще один парк у Франківському районі міста з водоймою – “Горіховий Гай”. Там є два озерця і так звана “Олеська долина”, одна одне з озер вже давно висохло. Наразі у місті намагаються розвивати цю територію та привертати увагу жителів до неї.

Цього року у парку відбулося декілька покращень. Серед них – встановлення нового ігрового майданчика, лавок, а також – нарешті парк отримав свої межі. Завдяки цьому він має бути захищений від незаконних забудов та перейти в обслуговування підприємства “Зелений Львів”.

Стрийський парк

Стрийський парк у Львові є популярним місцем для прогулянок. Однією з цікавих локацій, яка приваблює багатьох людей, є водойма. Йдеться про озеро, де проживають чорні та білі лебеді, а також дикі качки, однак годувати їх заборонено, адже за їхнім раціоном слідкують працівники парку.

Стрийський парк, Фото із фейсбук-сторінки парку, авторка: Анастасія Фартушна

Лісопарк “Погулянка”

У Личаківському районі можна погуляти у лісопарку “Погулянка”, де також розташований став. Серед місцевих жителів це досить популярна локація, там часто влаштовують пікніки (без розпалювання вогнища). Північна частина парку межує з Ботанічними садом Франкового університету.

Парк “Знесіння”

У Личаківському районі можна відпочити, насолодитися природою у парку “Знесіння”. На території є спеціально облаштовані місця для пікніків, а також ще однією локацією, яка приваблює жителів, є озеро. Купатися там заборонено, однак можна також влаштувати пікнік.

Парк “Знесіння”, Фото: 032.ua

Озеро Стосика

Єдине у Львові озеро, де замешкали болотні черепахи, розташоване на вулиці Замарстинівській. Знайти озеро нескладно. Кожен може його побачити через вікно, коли їде у напрямку Брюховичів по вул. Замарстинівській, або коли прогулюється вулицею Заозерною та 6-тим Заозерним провулком по збудованій велодоріжці. Здалеку можна помітити, що тут хтось мешкає – біля двох десятків качок, які господарюють на ставку. Неподалік озера також живуть кажани, борсуки. На ставку гарно у будь-яку пору року.

Фото: Твоє Місто