Оксана Муха запрошує львів’ян на свій перший автомобільний концерт

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У четвер, 23 липня, відома львівська співачка Оксана Муха дасть у рідному місті свій перший автомобільний концерт.

Поспівати «Найгарніші пісні України» разом із володаркою титулу «Голос країни» можна буде просто неба в «Автокінотеатрі на даху», який діє на третьому рівні парковки ТВК «Південний». Початок концерту – о 20:00.

Автомобільні концерти в нових, карантинних, реаліях – чи не єдина «жива» музична розвага львів’ян.

За останній місяць в «Автокінотеатрі на даху» з успіхом, при аншлагах, уже виступили вокальна формація «Піккардійська Терція» і співак Ivan NAVI. На черзі – сольні концерти групи «МЕРІ» (17 липня) і співачки Оксани Мухи (23 липня).

“Для мене і моєї групи співати для слухачів в автомобілях буде найоригінальнішим експериментом за весь час перебування на професійній сцені”, – каже Оксана Муха.

“Живемо у такий час, коли доводиться шукати нові точки зустрічі, нові формати для того, щоб українська пісня звучала і була почутою. Для мене пам’ятний і дуже дорогий кожен концерт. Тому я впевнена, що і автоконцерт закарбується у пам’яті як чудовий, теплий, душевний, літній вечір із «Найгарнішими піснями України»”.

Через карантин Оксана Муха змушена була принести на осінь цілий концертний тур, запланований на березень-квітень цього року.

А допоки всі – і артисти, і слухачі, – в очікуванні завершення пандемії та карантину, неперевершені українські пісні «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина» та багато інших уже за лічені дні, 23 липня, звучатимуть наживо в «Автокінотеатрі на даху» у Львові.

Вартість квитка на одне паркомісце (машина) – 700 гривень.

Нагадаємо, львівська співачка Оксана Муха стала переможницею дев’ятого сезону шоу «Голос країни» у квітні 2019 року.

Згодом того ж року президент Петро Порошенко у 2019 році підписав указ про відзначення державними нагородами України, яким присвоїв Оксані Мусі звання «Заслуженої артистки України».

Share.