Місця для фотосесії: де у Львівській області квітне лаванда

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській області триває сезон цвітіння лаванди. Ці фіолетові квіти неабияк приваблюють шанувальників фотосесій. І не даремно – світлинам із лавандових полів позаздрять усі подруги. VG Львів розповідає про те, де шукати красиві локації з квітучою лавандою.

1. КАЗКОВІ ПОЛЯ

Це порівняно нова туристична локація на Львівщині, відкрита влітку 2021 року, – суцільна велика лавандова фотозона. Парк «Казкові поля» в селі Стрілки, площею близько трьох гектарів, – найбільше лавандове поле Львівщини, і воно вже квітне. Відвідувачів чекають щодня з 10.00 до 20.00. Опісля фотосесії, гості можуть відпочити у гамаках, пообідати в кафе і придбати тематичні сувеніри у крамниці. Для дітей є батути і гойдалки.

Адреса: вулиця Галицька, 169, село Стрілки, Львівська область. Телфон: 050 043 01 11.

2. ЛАВАНДОВІ КРУЧІ

Це приватне господарство, створене у 2019 році, у Роздолі. На території домашнього садівництва охочі можуть не лише зробити чудові світлини, але й придбати саджанці лаванди та букети з неї. Гостей чекають після попереднього запису.

Адреса: вулиця Галицька, 59, місто Розділ, Львівська область. Телефон: 097 430 37 24.

3. STAVKY COUNTRY CLUB

Між селами Жовтанці та Ременів Львівської області розташований відпочинковий комплекс Stavky Country Club, який має аж два лавандових поля. Також на території є озеро, альтанки, ресторан й ігрова зона для дітей. На гостей чекають щодня з 9.00 до 18.00.

Адреса: село Жовтанці, Львівська область. Телефон: 068 100 06 88.

4. LAVANDER DREAM

Зона відпочинку у Дублянах теж має власне лавандове поле. Це місце створили спеціально для фотосесій, і тут є багато реквізиту для них: велосипед, валізи, драбина й інші стильні дрібничок.

Адреса: вулиця Садова, Дубляни, Львівська область. Телефон: 097 307 86 49.

5. ЛЬВІВСЬКИЙ БОТСАД

У ботанічному саду Львівського Національного університету імені Івана Франка теж квітне лаванда. Так, її тут не стільки, як на перерахованих вище локаціях, але не замилуватися цією красою неможливо. А хороший фотограф зможе зробити кілька фото так, аби було враження, наче герой або героїня його світлин опинилися десь на лавандовому полі.

Адреса: вулиця Черемшини, 44, Львів. Телефон: 032 276 83 69.