Вівторок, 30 Травня

Львів’ян запрошують на унікальний блошиний ринок на території трамвайного депо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наступного місяця, 15 листопада, на території трамвайного депо, що розташоване за адресою вул. Дмитра Вітовського, 57, відбудеться вже багатьом відомий блошиний ринок ТЛУМ&КРАМ.

Там працюватиме зона з вінтажем, антикваріатом, старовиною, а також гаражний розпродаж, де львів’яни зможуть продати вживані речі у хорошому стані. Організатори обіцяють багато гарного посуду, килими, декор, книги, платівки тощо.

Участь у ньому також можуть взяти всі, хто має бажання продати вживані одяг, взуття, прикраси чи предмети інтер’єру. Головне, як кажуть організатори, щоби речі були в хорошому стані. Для цього необхідно зареєструватись (посилання згодом буде доступне для продавців).

Цікаві факти про блошиний ринок ТЛУМ&КРАМ:

Перший львівський блошиний ринок пройшов 13 жовтня 2019 року. Участь у блошиному ринку відкрита як для продавців антикваріату та вінтажу, так і для містян, які хочуть подарувати нове життя власним вживаним речам.

«Тлум» означає натовп, юрба, метушня, а «крам» — товар, речі.

За останній рік роботи організатори провели 10 блошиних ринків. Заходи відвідало понад 15 000 людей.

Одна з найдорожчих речей, яка продавалась на TLUM & KRAM — старовинна гуцульська сумка ручної роботи, її орієнтовна вартість — 35 000 грн. Важливою частиною львівського блошиного ринку є благодійність. Під час кожної події збирають кошти й передають їх дітям, які проходять лікування й потребують допомоги.


Коли? 15 листопада з 11:00 до 19:00.
Яка вартість? 20 гривень вхід.