Понеділок, 24 Червня

Львів і День незалежності 2020: куди піти?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 24 серпня, в Україні традиційно святкуватимуть День незалежності. У Львові, зокрема, з нагоди свята, відбудеться чимало цікавих заходів. Звичайно не такої кількості як це було минулі роки, але все одно можна потрапити на окремі концерти, вечірки, ярмарки, дегустації морозива тощо.

Ми зібрали найкращі події Дня Незалежності 2020 у Львові, які наразі доступні. Далі будемо оновлювати.

1. LVIV ICE CREAM MARKET

У неділю та понеділок, 23-24 серпня, у Парку Культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові відбудеться Lviv Ice Cream Market. Це хороша можливість відсвяткувати День Незалежності всією родиною на свіжому повітрі.

“У програмі сонячний відпочинок під літні музичні сети, багато-багато морозива та комфортні відпочинкові зони на свіжому повітрі! Маємо велику паркову зону з безпечною та комфортною дистанцією згідно всіх норм”, – зазначили організатори.

Початок – 12:00. Вхід вільний.

2. Святковий концерт на Левандівці

На Левандівці масове святкування Дня Незалежності 2020 відбудеться у культурно-мистецькому центрі “Супутник”, що на вулиці Повітряній, 20.

В програмі заходу: студія сучасного танцю «MUEZ», Вокальна студія «GRACE», Вокальна студія «BLUE BLUEZ», Ірина Васечко,, Ірина Корнай, Роксана Антонюк, Павло Поливода, Олександр Агашков, Олег Дроботій, «SISTERS VOICE», Marcus Max, Анна Ласкар, Показ мод, Соломія Чубай.

Початок концерту – о 15:00. Вхід вільний.

3. Street Food на Шуварі

На оптовому ринку “Шувар” на День незалежності відбудеться фестиваль Street Food, мета якого створити на Сихові класний простір для відпочинку. Тут буде смачна їжа, авторські коктейлі, музика та розваги, місцеві виробники та продукти та фотозона.

Початок – 10:00-22:00. Вхід вільний.

4. Концерт Оксани Мухи

У День Незалежності України, 24 серпня, Оксана Муха представить концертну програму «Два кольори» у Львові. Виступ володарки титулу «Голос країни» відбудеться просто неба в Митрополичих Садах на Святоюрській горі (площа Святого Юра, 5). Початок концерту – о 20:00.

У програмі концерту звучатимуть найкращі українські пісні: «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина».

Початок концерту – 20:00. Квиток – 190 гривень.

5. Три концерта в Будинку органної та камерної музики

  • Музика Баха. Органний концерт. Напевно, ви чули колись музику Баха. Можливо, навіть чули орган. А якщо чули і те, й інше, то точно знаєте, яку вибухову суміш створюють ці речі разом. Початок о 14:00. Вартість 100-150 грн.
  • Сильвестров. Тихі пісні. Вокальний цикл Валентина Сильвестрова “Тихі пісні” написаний для фортепіано та голосу на вірші класичних поетів. Цикл складають 24 пісні, у яких розкривається глибока любов композитора до української та російської поезії, до краси втілених у ній почуттів і оспіваної природи. Початок о 17:00. Вартість 100-150 грн.
  • Романтична органна музика. Ця музика захопить вас у вир бурхливих емоцій та яскравих вражень. Амплітуда станів коливатиметься між драматизмом і ліричним спокоєм, трaгедією й урочистим торжеством, героїчністю і ніжними почуттями. Початок о 19:00. Вартість 100-150 грн.

6. Музика з фільмів про кохання

У Митрополичих садах 23 серпня стартує сезон магічних концертів. Спеціальна програма “Музика з фільмів про кохання” – це унікальні підбірка хітів з кращих романтичних фільмів 20 та 21 століття у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада.

Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита територія, яка належить до Святоюрського комплексу, де знаходяться Митрополичі палати та дивовижної краси сад, який є перлиною барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Музика оркестру, в поєднанні з атмосферою садів в теплий літній вечір – гарантія незабутніх вражень.

Початок концерту – 19:30. Квиток – 140-490 гривень.