Середа, 19 Червня

Куди піти у Львові: унікальна виставка раритетних автомобілів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У львівському трамвайному депо на перехресті вулиць Сахарова та Вітовського у 2018 році відкрили Музей історії “Науки і техніки”. Там, на площі 500 кв. м., розмістилась унікальна виставка ретро-автомобілів.

Повз старе трамвайне депо щодня проходять й проїжджають тисячі львів’ян, але усім відомо, що насправді ховається всередині дерев’яного приміщення. Браму ангару прикрашає вивіска “Retro Garage”.  Завдяки своїм приватним експонатам це місце дозволяє відвідувачам відчути себе героями американського блокбастеру, а декому навіть згадати дитинство.

Дуже атмосферне місце насправді, адже поєднується з колишнім трамвайним депо… тут ви побачите старі ретро-автомобілі, мотоцикли, скутери, велосипеди, дерев’яну карету, а також унікальні номерні знаки. У гаражі зібрані експонати із різних країн, наприклад типове поліцейське авто Chevrolet Caprice 1986 року випуску, яке ви могли бачити в старих американських фільмах.

Загалом машини є з України, Німеччини, Австрії, Польщі, Чехословаччини, СРСР, Болгарії, США, Італії та Чехії.

Виставка постійно поповнюється новими експонатами. Наприклад, недавно виставку поповнив автомобіль Ford Thunderbird 1973 року із приватної колекції. Машина створена на індивідуальне замовлення. Вона має потужність у 350 кінських сил, а об’єм його двигуна — 7 літрів.

У музеї розмістилась виставка експозиція Львівського історичного музею.

Для прикладу, там розмістили давню дерев’яну карету. Експонат нагадує ті американські карети, на яких 100 років тому пересувалися заможні люди.

Фото: Євгеній Кравс

Де знаходиться “Ретро гараж”? Вул. Вітовського, 57а.

Скільки коштує вхід? 50 грн – для дорослих, 20 грн – для дітей та студентів. Для дітей з багатодітних сімей, сиріт, людей з обмеженими можливостями, учасників АТО та дітей віком до 6 років — вхід безкоштовний.

Коли працює виставка? Щодня окрім середи з 10:00-17:00.