Понеділок, 20 Травня

Джаз просто неба: до Львова з’їдуться найкращі музиканти країни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

30 вересня до Львова з’їдуться найкращі музиканти країни, аби представити містянам концерт «Осінній джаз просто неба». Дійство відбудеться о 19:30 у «!FESTrepublic».

Програму підготували учасники проекту ShockolaD (Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Андрій Кохан) разом зі співаком Paul Komolafe з Нігерії.

Програма концерту «Осінній джаз просто неба» складається з джаз, фанк, фюжн та соул відомих світових хітів легендарних музикантів — Майкла Джексона, Біла Візерса та багатьох інших.

Родзинкою концертної програми стане Пол Комолафе, який вніс свіже дихання, енергію та колорит музики соул. Виконавець останніми роками живе у Львові і співає як вокаліст, засновник та лідер госпел-хорів у Християнських середовищах України та Світу.

Музиканти обіцяють, що екзотичний вокал від Пола Комолафе разом з потужними джазовими імпровізаторами стануть мистецькиим вибухом, в якому всі, хто завітає, отримають порцію найвищої естетичної насолоди.

Зазначимо, проект Shockolad — це тандем відомих в Україні та Європі львівських джазових музикантів, композиторів — барабанщика Гнидина Ігоря, піаністки Анастасії Литвинюк та басиста Андрія Кохана, які разом співпрацюють і творять багато музики з різними талановитими та відомими музикантами.

Придбати квитки на концерт «Осінній джаз просто неба» можна на сайті Concert.ua. За таку естетичну насолоду доведеться заплатити від 290 до 540 гривень. Захід відбудеться 30 вересня о 19:30 у «!FESTrepublic», що на вулиці Старознесенській, 24-26 у Львові, з дотриманням всіх карантинних норм безпеки.