До Львова на сакури: локації, де скоро можна буде побачити цвіт сакур

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За останні роки у Львові висадили чимало дерев сакури, або ще її називають японською вишнею. Найбільша кількість дерев (близько кількох десятків) знаходиться у парку імені Івана Павла ІІ, що в Сихівському районі Львова.

Подивитися на цвiтiння япoнськoї вишнi тa сфoтoгрaфyвaтися нa їх фoнi щoрoкy приїжджaє бaгaтo людeй. Пaрк стaв yлюблeним мiсцeм для прoгyлянoк.

Фото: Валерій Шмаков / Gazeta.ua

Така собі маленька альтернатива поїздці до Ужгорода, чи не так? А ось через кілька років дерева значно підростуть і це місце стане ще популярнішим не тільки серед жителів Львова, але й відомим серед туристів нашого міста.

До слова, пропонуємо вам оглянути ще багато інших локацій у Львові, де ростуть сакури та їм подібні зелені насадження.

Загалом, у Львові дерева можна знайти у таких місцях: площа Петрушевича, на перетині вулиць Студентської та Зеленої, біля входу у головний залізничний вокзал, по вулиці Городоцькій біля університету внутрішніх справ та біля Цирку, біля нового терміналу аеропорту (на жаль, зараз туди не потрапити), на вулиці Тютюнників, у дворі торговельно-економічного університету на Туган-Барановського, на площі Музейній, у Шевченківському гаю та біля ринку “Добробут”.

Площа Петрушевича

Три сакури на Зеленій біля Водоканалу

Залізничний вокзал

Городоцька

Тютюнників, 27

На Котлярській
Не сакура, але гарно! Вулицею Самійленка

У дворі торговельно-економічного університету ростуть ось такі сакури. Висадили саджанці ще у 1989 році, а привезли їх аж із Хабаровська

Площа Музейна. Минулорічне фото.

Площа Митна. Не сакура, Мигдаль трилопатевий.

Сакури біля ринку “Добробут” Фото: 032.ua

Біля Львівського цирку. Фото: 032.ua

До речі, цього року у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (відомий як Шевченківський гай) вперше зацвіли сакури у 2020 році.

І останній бонус: на площі Двірцевій під час реконструкції висадили десятки нових саджанців різних дерев. Серед них також є кілька сакур, які згодом підростуть і це буде ще одна затишна локація восени.

З відео Alex Shutyuk / Ютуб

До аеропорту повернемось після перемоги!