До Львова на сакури: 15 локацій, де можна побачити цвіт сакур

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

За останні роки у Львові висадили чимало дерев сакури, або ще її називають японською вишнею. Найбільша кількість дерев (близько кількох десятків) знаходиться у парку імені Івана Павла ІІ, що в Сихівському районі Львова.

Подивитися на цвiтiння япoнськoї вишнi тa сфoтoгрaфyвaтися нa їх фoнi щoрoкy приїжджaє бaгaтo людeй з yсьoгo мiстa. Пaрк стaв yлюблeним мiсцeм для прoгyлянoк. Нaтoмiсть цiєї вeсни aктивнiсть чeрeз кaрaтин знaчнo мeншe i цe зрoзyмiлo. Toмy прoпoнyємo вaм пoмилyвaтись фoтoгрaфiями oнлaйн, або завітати скоренько туди, глянувши оком.

Минулорічне фото. Фото: Валерій Шмаков / Gazeta.ua

Уявляєте яка краса буде тут через років 5?

Така собі маленька альтернатива поїздці до Ужгорода, чи не так? А ось через кілька років дерева значно підростуть і це місце стане ще популярнішим не тільки серед жителів Львова, але й відомим серед туристів нашого міста.

До слова, пропонуємо вам оглянути ще 14 інших локацій у Львові, де ростуть сакури та їм подібні зелені насадження (деякі ще очікують свого розквіту).

Загалом, у Львові дерева можна знайти у таких місцях: площа Петрушевича, на перетині вулиць Студентської та Зеленої, біля входу у головний залізничний вокзал, по вулиці Городоцькій біля університету внутрішніх справ та біля цирку, біля нового терміналу аеропорту, біля входу у Парк культури, на вулиці Тютюнників 27, вулицею Самійленка, Героїв Майдану, у дворі торговельно-економічного університету на Туган-Барановського, на площі Музейній та площі Митній, у Шевченківському гаю та біля ринку “Добробут”.

Площа Петрушевича

Три сакури на Зеленій біля Водоканалу

Залізничний вокзал

Городоцька

АеропортТютюнників, 27

Вулицею Самійленка

У дворі торговельно-економічного університету ростуть ось такі сакури. Висадили саджанці ще у 1989 році, а привезли їх аж із Хабаровська

Площа Музейна. Минулорічне фото.

Мигдаль трилопатевий. Площа Митна. Фото: Diana SemСакури біля ринку “Добробут” Фото: 032.ua

БІял Львівського цирку. Фото: 032.ua

До речі, цього року у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (відомий як Шевченківський гай) вперше, якраз до цьогорічного Великодня, також зацвіли сакури.

Шевченківський гай

І останній бонус: на площі Двірцевій під час реконструкції висадили десятки нових саджанців різних дерев. Серед них також є кілька сакур, які згодом підростуть і це буде ще одна затишна локація восени.

З відео Alex Shutyuk / Ютуб

Share.