Де у Львові можна вакцинуватись від коронавірусу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Упродовж минулого тижня з 12 по 18 вересня медики обстежили 6410 людей на наявність коронавірусу. З них 2372 підтверджені випадки захворювання проти 1467 за попередній тиждень (у період 5-11 вересня). П’ятеро осіб померло.

Наразі у Львові діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у міських поліклініках, де можна щепитись першою чи другою дозою вакцини, або ж зробити бустерну дозу. Доступні вакцини – Johnson&Johnson, Pfizer та CoronaVac. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Записатись на вакцинацію можна за номером телефону поліклініки або у свого сімейного лікаря чи самостійно у системі Helsi.

Перелік пунктів щеплень можна знайти за посиланням.

Чому вакцинація важлива?

Вакцина вчить імунну систему розпізнавати вірус і боротися з ним. Це забезпечує захист від зараження, а також допомагає створити колективний імунітет, щоб зупинити пандемію. Усі вакцини, які використовують в Україні, пройшли стадію перевірки на безпечність та сертифіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Як вакцинуватися?

  1. Проконсультуйтесь із сімейним лікарем
  2. Оберіть найближчий Центр вакцинації
  3. Прийдіть з паспортом та ідентифікаційним кодом
  4. Отримайте щеплення!

Які реакції можуть бути на вакцину?

Вакцина може викликати незначні побічні реакції: слабкість, підвищену температуру, головний біль, біль у м’язах та суглобах.

Але не хвилюйтесь — це означає, що організм вибудовує захист від хвороби. Якщо відчуваєте дискомфорт, зверніться до сімейного лікаря.