Понеділок, 4 Березня

Британці Hurts дадуть концерт на львівському велотреку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Популярний британський сінті-поп гурт Hurts завітає до України з двома концертами: 22 листопада Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон виступлять на львівському велотреку СКА, а 23-го заспівають для киян у Stereo Plaza.

26 травня Hurts офіційно заявили, що працюють над четвертою студійною платівкою Desire, однак точної дати релізу поки не повідомляли. За словами музикантів, цей альбом «буде сповненим пристрасті, болю і спраги, а також кращої музики, яку вони коли-небудь створювали».

У квітні колектив випустив кліп на перший сингл з майбутньої платівки Beautiful Ones, автором ідеї і режисером якого став соліст Hurts Тео Хатчкрафт.

Також дует оголосив, що вирушить у великий тур на підтримку альбому Desire, шлях якого пролягатиме «від Сибіру до Манчестера». Очевидно, в рамках цих гастролей Hurts відвідають і українські міста.

Цього літа Hurts можна буде почути на фестивалях Radio Argovia Fäscht у Швейцарії, естонському Õllesummer Festival, Efott Festival в Угорщині, The Tall Ships Races Music Festival у Фінляндії та на румунському Untold Festival.

Джерело: Cultprostir