Субота, 15 Червня

Біля Львова відкрили парк сучасної скульптури

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У селі Стрілки на Львівщині, що у 25 км від Львова, відкрили новий скульптурний парк PARK3020, в якому представляють роботи сучасних українських митців. Парк розвиватиме та підтримуватиме сучасну скульптуру в Україні і молодих українських художників. Це перший громадський парк сучасного мистецтва в Україні.

У ньому наразі представлені близько 40 робіт авторства, зокрема, Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди та Богдана Томашевського.

Скульптура «Вухо» Олексія Золотарьов. Художник акцентує увагу на важливості прислухатися до світу, який перебуває на стадії фізичної вiйни, емоційного вибyху, бeзжального поглинання.

Скульптура «Простір навколо» присвячена взаємодії людини та навколишнього середовища, дослідженню специфіки побудови форми та сприйняття її нашою свідомістю. З одного боку, скульптура сфокусована на образі людини, а з іншого – людські обриси розчиняються в ідеальній формі сфери, а разом з нею – у просторі. Автор Назар Білик

Фото: Роман Яців / https://day.kyiv.ua/

Назва парку 3020 символізує дату відкриття та одночасно амбіції розвитку.

“Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. У PARK3020 ми залучаємо митців з різних куточків країни, щоб комплексно представити еволюцію та перспективи української скульптури. Парк представляє національній та міжнародній спільнотам імена тих, хто формує майбутнє культури тут і зараз“, – зауважили творці проєкту.

Скульптурний об’єкт “Саламандра” складається з абстрактних металевих конструкцій, які композиційно нагадують силует ящірки в русі й хребет Карпат. Він має наштовхувати людину, засліплену технологічним прогресом, на думки про вирішальну роль природи в існуванні цивілізації. Автор Богдан Томашевський

PARK3020 покликаний дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом.

«Дерево життя» митця Антона Логова

Вхід на нову атракцію безкоштовний за попередньою реєстрацією. Парк PARK3020 знаходиться на території готельно-ресторанного комплексу Edem Resort Medical& Spa в селі Стрілки, Львівщина.