Середа, 19 Червня

5 цікавих місць Львова, про які ви не дізнаєтесь з путівників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів-дивовижне місто, де надзвичайний дух свободи поєднується із творчістю. Йдучи містом, можна зустріти художників, які напруженно придивляються до деталей пейзажу, мужчин у капелюхах та жінок у розкішних платтях. Та справжній Львів це не тільки площа Ринок, численні собори та інші центральні частини міста.

Будьте певні – ні.

Справжній львівський колорит ви ніколи не вичитаєте у путівниках. А тому, я пропоную вам піти зі мною і я вам покажу 5 місць, які вас точно здивують, та змусять побачити Львів трошки з іншої сторони. Ну що, йдемо? Не забудьте з собою парасолю, адже навіть у сонячно-палкий день нас може спіткати холодна злива.

Галерея скла, крамниця, кафе «Щось цікаве»

Площа Ринок, 13

Галерея скла, крамниця, кафе «Щось цікаве»

Галерея скла, крамниця, кафе «Щось цікаве»

«Щось цікаве» – це справжній осередок для творчих людей. Тут у дворику часто вивішують фотороботи художників з усіх куточків України та Європи, а з кав’ярні , що знаходиться прямо біля крамниці, доноситься запашний аромат свіжої кави та смаколиків, які тут кожного дня різні.

У крамниці можна глянути на справжні дизайнерські речі: підвіски зі скла, еко-сумки, колечка з латуні та срібла, цікаві листівки, а також багато іншого. Всі ці дива знаходяться на Площі Ринок, 13.

Арт-галерея, крамниця «Правда.»

Вул. Вірменська, 30

Арт-галерея, крамниця «Правда.»

Тут череревики стоять прямо на підвіконні, а з магазину лунають пісні Joy Division та Depeche Mode. «Правда» – це кармниця, де виставлені незвичайні речі для звичайних людей.

Чому незвичайні? А ви часто вдягаєте одяг хіппі на роботу або ж в університет? А носите сумку з назвою «Миру нужны новые герои»? Тут все, що потрібно творчій душі: скетч-буки, книжки про мистецтво, диски, листівки, прикраси, картини, та багато іншого. Незважаючи на те, що магазин заходиться прямо коло галереї «Дзига», багато хто з туристів міста знають лишень одну правду – «Театр пива».

Не забувайте, що єдиної істини не існує, а тому завітайте ще й сюди.

Пам`ятник рюкзаку

Вул. Дорошенка,41.

Пам`ятник рюкзаку

Беріть мене за руку і рушаємо до географічного факультету університету ім. Івана Франка! Знаходиться він на вулиці Дорошенка, 41. Заходимо у корпус, і крокуємо прямо у внутрішній дворик університету. Ось і він – дивовижний пам`ятник рюкзаку. Збудували це диво у 2012 року, за ідеєю випускника факультету Ігоря Дикого. Ідея дуже проста: Львів відкритий для туристів та завжди любо прийме його гостів. Роздивіться пам`ятник та рушайте далі!

Панорама на Львів НЕ з Високого Замку

Усі ми, львівські, вже звикли, що кожен турист вважає своїм обов`язком піти на Високий Замок та помилуватися Львовом з його вершини. Та я готова поділитися із вами своїм надсекретним місцем. Тут ви побачите Львів не гірше, а може навіть і краще.

Йдемо на вул. Пішу!

Там ви побачите невеличкий провулок , що веде нагору. Туди нам з вами і треба. Піднімаємося вгору прямо по стежці, і опиняємося на невеличкому пагорбі, з якого видно Ратушу, Домініканський собор, верхівки костелу Ольги та Єлизавети, а також різнокольорові дахи Львова. Тут ніколи немає шуму, а отже, можемо присісти та просто замріятися, споглядаючи на Львів з невеличкого пагорба.

Скейт-парк: кеди на дротах

Вул. Підвальна,4

Здаволся б, що може бути цікавого у скейт-парку? Молодь катається туди-сюди на скейтах, шум, музика, веселощі. Та вся розгадка таємниць Львова лежить у тому, що тут лишень потрібно піднімати очі нагору. Гуляючи по Львову, дивіться на верхівки домів, там заховане все найцікавіше: скульптури, старовинні фрески,повчальні написи на латині.А у скейт-парку? Кеди! Так, прямо на дроті коло парку розвішані кеди.

В кожному місті феномен закидування кедів означає різне. Наприклад, якщо б Львів був Лос-Анжелесом, це б означало що в цьому районі живуть дуже погані хлопці, з якими краще не зв`язуватися. Та у Львові це лишень питання естетики,та графіті культури. Закинути свої кеди можете і ви, якщо звісно маєте ще одні із собою.

Отже, Львів це різнобарвне місто, яке ви ніколи не зможете розледіти, якщо зациклитесь на своїх путівниках та не підете за своєю цікавістю. Щоб зрозуміти Львів ізсередини, заходьте у подвір`я домів, не бійтеся відчиняти двері- тут гостям надзвичайно раді. Отримайте естетичне задоволення у крамниці, галереї скала «Щось цікаве», закиньте пару кед на дроти коло скейт-парку!

Не забудьте дізнатися що таке «Правда» і як вона виглядає, а також змініть звичну панораму на місто з гори Високого замку, на невеличкий пагорб по вул. Пішій! Викиньте путівникі з рук, та станьте справжнім Колумбом. Таким чином ви відкриєте не Америку, а Львів з усіх його сторін та граней!

Така краса неподалік скейт-парку.

Автор: Віслянська Христина, ukraine-is.com