П’ятниця, 24 Травня

5 причин, чому треба поїхати до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Чим манить місто туристів з усього світу, розповідає сайт телеканалу 1+1.

Львів – це місто-музей під відкритим небом. На його території понад 2000 пам’яток, серед яких – 50% всіх архітектурних пам’яток України! До того ж, більшість з них розташовані в центрі міста. Тут можна гуляти нескінченно, зустрічаючи на своєму шляху абсолютно унікальні будинки та споруди.

Якщо ви жодного разу не були у місті Лева, дізнайтеся, чому це просто необхідно терміново зробити.

Галицька кава

Львів ще називають кавовою столицею Галичини. Мешканці міста розпочинають свій день з ароматної філіжанки міцної натуральної кави.

Від часу своєї появи у Львові 1829 року, кава ставала дедалі популярнішою в різних колах суспільства і усе місто швидко перетворилось на невиправних кавоманів. Каві присвячено чимало віршів, пісень і легенд, які тільки додають цьому напою містичності.

Львівська кава

Площа Ринок

Площа Ринок є найвідомішим місцем у Львові. Вона знаходиться у центрі міста. Тут є на що подивитися. Будинки, які розташовані в цій історичній місцині, ще пам’ятають події минулих століть.

Лише представники знаті могли жити на площі Ринок у Середньовіччі. Тут відбувається чимало заходів, грають вуличні музики, а на літніх майданчиках танцюють сальсу. Найбільш відвідувані об’єкти на площі Ринок – Чорна кам’яниця, кам’яниці Бандінеллі, Бєльських, Домбровського. Також на центральній площі розташована міська ратуша.

Площа Ринок

Пиво

Поціновувачам хмільних напоїв сподобається відвідування музею пивоваріння. Там розкажуть про історію виникнення цього напою і його еволюцію. Буде можливість і продегустувати пиво місцевих виробників з натуральної сировини.

Правда

Італійський дворик

Італійський дворик знаходиться на площі Ринок. Це місце, де закоханих огортає романтика, а втомлені від навколишнього галасу туристи просто відпочивають. Затишний дворик облаштували у стилі осель мешканців Італії.

Тут працює кафе та лунає музика. Це також і одне з найулюбленіших місць для фотосесій закоханих пар.