Четвер, 13 Червня

1 червня у парку Культури розпочнеться сезон кінопоказів просто неба

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цієї п’ятниці в Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові стартує проект «Кіно в парку з KredoBank». Львів’яни матимуть змогу безкоштовно переглядати фільми просто неба у гарному товаристві.

Новий сезон Кіно в парку з KredoBank відкривається мультфільмом «Монстри на канікулах».

Це – історія графа Дракули, власника «Готелю Трансильванія», де монстри зі всього світу можуть відпочити від людської цивілізації.

Дракула запрошує деяких з найвідоміших монстрів, щоб відсвяткувати 118-й день народження своєї дочки Мейвіс. Коли “заборонений для людей готель” несподівано відвідав звичайний 21-річний мандрівник на ім’я Джонатан, Дракула має захистити Мейвіс від закоханості з ним, перш ніж гості дізнаються, що в замку є людина, яка може поставити під загрозу майбутнє готелю і його кар’єру.

Кожної п’ятниці, суботи та неділі усі бажаючі зможуть переглядати тут кінострічки безкоштовно. Показ фільмів відбуватиметься просто неба на галявині перед головним входом у парк. Фільм для недільного перегляду зможуть обирати самі глядачі.

Початок фільмів запланований орієнтовано на 21:45. Нічні кіносеанси від п’ятниці до неділі у парку культури триватимуть аж до кінця вересня. Вхід безкоштовний.