Понеділок, 4 Березня

Зустріч Зеленського і Путіна може відбутися найближчим часом, – ОП

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський і владімір путін можуть зустрітися на переговори вже найближчим часом. Про це радник голови ОП Михайло Подоляк розповів на онлайн-брифінгу, пише ZAXID.NET.

«Напрацьований пакет документів, з яким ми вже виступаємо, і пропозиції, надані російській стороні. Вони кажуть, що в принципі можна вже починати готуватися до зустрічі президентів. Росіянам треба подивитися на наші пропозиції, дати якусь попередню відповідь на них», – сказав Подоляк.

За його словами, зараз також триває робота щодо переговорів. Робочі підгрупи контактують у онлайн-форматі, аби пояснити або уточнити вже визначені позиції.

«Ми вважаємо, що пакет документів готовий, ключовий документ – Договір про гарантії безпеки, які вирішують питання війни та миру, і де вже заявлені країни є, з якими Андрій Єрмак проводить консультації. Тому, напевно, ми можемо виходити на розуміння того, що найближчим часом буде зустріч президентів. Коли саме – сказати неможливо, тому що це вже питання логістичне», с наголосив Подоляк.