Понеділок, 26 Лютого

ЗСУ прорвали першу лінію оборони на Херсонщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські військовослужбовці прорвали першу лінію оборони російсько-окупаційних військ у Херсонській області. Один із полків відійшов від своїх позицій. Про це повідомляє Оперативне угруповання військ «Каховка». Це підтверджують три наші джерела в ЗСУ на півдні.

Там вказують, що 109-й стрілковий полк «днр» відійшов від зайнятих позицій.

Наразі в Херсоні та області відсутнє електропостачання, повідомляє «Суспільне». Відтак інформація про це з’явилась і в російських ЗМІ. Там причиною назвали «аварію на підстанції».

Доповнено о 13:07. ЗСУ розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України, сказала нам у коментарі керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони «Південь» Наталія Гуменюк.

Доповнено о 13:17. У «Каховці» зазначили, що ситуація на тимчасово окупованій території Херсонщини вкрай непроста. HIMARS знищили практично всі великі мости: Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський.

«Залишилися лише пішохідні переходи. російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму. Для України це блискучий шанс повертати свої території», — вказують там.

Доповнено о 13:23. ЗСУ влучили у Бериславський машинобудівний завод, де війська рф розташували свою техніку, боєприпаси та живу силу. Зараз там велика пожежа, повідомив голова Бериславської РВА Володимир Літвінов у коментарі «Суспільному».

Українські військовослужбовці прорвали першу лінію оборони російсько-окупаційних військ у Херсонській області. Один із полків відійшов від своїх позицій.
Про це повідомляє Оперативне угруповання військ «Каховка». Це підтверджують три наші джерела в ЗСУ на півдні.

Там вказують, що 109-й стрілковий полк «ДНР» відійшов від зайнятих позицій.

Наразі в Херсоні та області відсутнє електропостачання, повідомляє «Суспільне». Відтак інформація про це з’явилась і в російських ЗМІ. Там причиною назвали «аварію на підстанції».

Доповнено о 13:07. ЗСУ розпочали наступальні дії на багатьох напрямках на півдні України, сказала нам у коментарі керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони «Південь» Наталія Гуменюк.

Доповнено о 13:17. У «Каховці» зазначили, що ситуація на тимчасово окупованій території Херсонщини вкрай непроста. HIMARS знищили практично всі великі мости: Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський.

«Залишилися лише пішохідні переходи. російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму. Для України це блискучий шанс повертати свої території», — вказують там.

Доповнено о 13:23. ЗСУ влучили у Бериславський машинобудівний завод, де війська рф розташували свою техніку, боєприпаси та живу силу. Зараз там велика пожежа, повідомив голова Бериславської РВА Володимир Літвінов у коментарі «Суспільному».

Гуменюк в етері телемарафону зранку 29 серпня зазначала, що ситуація на південному напрямку залишається досить напруженою, але контролюється українськими силами.

За її словами, у Херсонській області після точних ударів ЗСУ окупанти не хочуть іти в атаку та розміщуються на своїх укріплених рубежах.