Понеділок, 4 Березня

«ЗСУ не відступають»: в Міноборони пояснили, що відбувається на Донбасі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ситуація на східній ділянці фронту є дуже динамічною, українська армія вдається до маневрів.

Про це повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник у медіацентрі “Україна – Укрінформ” 25 травня, відповідаючи на запитання журналістів.

У Мотузяника поцікавилися, чи можна сказати, що росіяни просуваються вперед, а українське військо відступає на східному напрямку.

“Безумовно, на деяких окремих напрямках російські угруповання мають тимчасовий тактичний успіх і, в принципі, це не є таємницею. Але те, що українські війська там відступають – це абсолютно неправильне трактування цих дій.

На окремих ділянках українські підрозділи ведуть маневрену оборону, тобто де можна – відійти в сторону, змінити позиції, за настання сприятливих умов – провести контрнаступальні дії.

Там є певні території і населені пункти, які можуть переходити з рук в руки. Там дуже динамічна ситуація, тому я не підтверджую трактування того, що українська армія начебто там відступає. Це абсолютно не так”.

«Ми маємо широку мету — звільнити всю територію нашої країни», — пояснив він, додавши, що ситуація на сході дуже динамічна та швидко змінюється.