П’ятниця, 29 Вересня

ЗСУ ліквідували командира російської розвідувальної бригади

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Російського командира з Нижнього Новгорода, за інформацією офіцера Збройних сил України Анатолія Штефана, ліквідували ще в червні 2023 року. Командир 96-ї окремої розвідувальної бригади Максим Харламов загинув в Україні.

Про це повідомив у Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (“Штірліц”). За його інформацією, загинув росіянин ще в червні 2023 року. Також він був начальником територіального військового гарнізону. Родом Харламов із міста Нижній Новгород.

Про ліквідацію російського офіцера повідомив у Telegram Сергій Стерненко, український активіст і волонтер. Докази стосовно ліквідації полковника опублікували в пропагандистських ЗМІ про те, що відбулася церемонія “з увічнення пам’яті” Харламова.

“4 червня він трагічно загинув під час виконання обов’язку”, — йдеться в повідомленнях росЗМІ.

Нагадаємо, у червні 2023 року розвідка Великої Британії підтвердила ліквідацію російського генерал-майора Сергія Горячева. Знищення офіцера відбулося ще 12 червня. Саме підрозділи армії, якою він здійснював керівництво, були присутні під час боїв і масових убивств у Бучі, а потім зазнали колосальних втрат під Ізюмом.

Також у березні ЗСУ ліквідували російського командира Дмитра Лисицького. Він командував батальйонною тактичною групою 247 полку, яка атакувала українські підрозділи, що виходили з оточення в Іловайську по гуманітарному коридору.

Нагадаємо, у липні співзасновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе повідомив, що на Запоріжжі ліквідували командира розвідбатальйону РФ Чепу. Це уродженець Красноярська, випускник Новосибірського військово-командного училища.