Середа, 19 Червня

Зручно та смачно: що говорять клієнти про маркети “Сім23”?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для будь-якого магазину  основна мета, до якої він йде – задоволений клієнт. Мабуть, це – найважливіша складова діяльності того чи іншого закладу. Не виключенням є і зручні маркети «Сім23», яких у Львові вже 12. Дружня команда магазинів докладає чимало зусиль, аби їх відвідувачі почувалися комфортно під час покупок, були завжди ситими та звісно усміхненими. Ми вирішили розпитати клієнтів закладу на вул. Виговсього, 47 у Львові, що їм найбільше імпонує у «Сім23».

Зручні маркети – це комфортне місце для молоді, які хочуть смачно перекусити між заняттями, а також провести час після пар. Студентка Юлія розповідає, що досить часто навідується у магазин на вул. Виговського, оскільки він знаходиться поблизу її навчального закладу. Дівчина зізнається, що любить забігати по каву, а також після пар разом зі своїми одногрупниками частенько приходять у заклад, аби поспілкуватися за горнятком смачного лате чи капучино.

«Між парами зручно прийти сюди, щоб перекусити та відпочити. Також ціни тут хороші. Наприклад, лате – 16 гривень і плюс ще й можна на свій смак обрати безкоштовний сироп. Інколи беремо каву з випічкою або ж сети, які нам трішки економлять кошти», – зазначає Юлія.

Інша студентка – Ірина каже, що між парами забігає у маркет за свіжим салатом. Та час від часу любить посмакувати фірмовим хот-догом з кавою.

«Якщо чесно, я рада, що зараз літо та можна їсти морозиво. Воно тут дуже круте: м’яке і ніжне. Смак повертає у дитинство», – ділиться дівчина.

Зручні маркети вже мають чимало і постійних клієнтів, серед них, до речі, – не лише мешканці Львова. Наприклад, у «Сім23» на вул. Виговського щодня на горнятко міцного еспресо приходить клієнт Паоло, який сам родом із Італії. Він каже, що полюбляє пити цей напій, сидячи за стійкою поблизу вікна, спостерігаючи за тим, що відбувається на вулиці.

«Завжди на еспресо ходжу у цей маркет. Пробував каву в інших закладах у цьому районі, але тут найбільше подобається. Також магазин є чистий, а це – для мене важливий фактор, на який дуже звертаю увагу. До того ж тут – великий вибір необхідних товарів для дому. В Європі такі маркети розташовані здебільшого поблизу трас. І круто, насправді, що у вас є такі магазини у місті, бо це дійсно зручно», – розповідає Паоло.

Кава вже давно стала фішкою магазину. Клієнтів приваблюють інноваційні кавомашини, з допомогою яких можна самостійно приготувати цей ароматний напій.

«Приходжу сюди вдруге. І знаєте, кава мені припала до душі. Плюс тут ще є хороші знижки. Сьогодні закладів з кавою у Львові дуже багато, але місць, де її роблять дійсно добре, особливо в районах міста, – достатньо мало», – зазначає клієнт Дмитро.

На щастя для львів’ян, маркети є майже в кожному районі міста,  Також відвідувачі «Сім23» задоволені і компактним розміщенням товарів, що дозволяє придбати усе необхідне оперативно, без блукань по величезній площі та довжелезних черг.

«Я тут буваю не часто, оскільки живу трішки дальше від магазину. Але сьогодні гуляла із сином та вирішила зайти і купити певні товари додому. Каву та випічку не брала, але ціни на продукти та їх асортимент мені сподобалися. Та ще й все дуже оперативно. В супермаркетах велика площа і,відповідно, я трачу більше часу для того, аби знайти потрібний продукт.  А сьогодні, можна сказати, ми трішки зекономили часу на купівлі товарів», – розповіла львів’янка Марія.

Магазини «Сім23» працюють щодня традиційно із 7 до 23 години. Більше інформації про ці маркети – тут: sim23.ua.