Середа, 22 Травня

“Зоряні вiйни” у Львові. Художник створив серію колажів за мотивами відомої кіносаги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський художник Михайло Присташ створив серію колажів Star Wars. Lviv, пофантазувавши на тему, що було б, якби замість Австро-Угорської імперії, Львів належав до Першої Галактичної імперії з кіновсесвіту “Зоряних вiйн” .

Роботи він опублікував на своїй сторінці в Facebook .

Оригінальні фотографії художник брав з Google Search, а потім доповнював їх зображеннями з кіносаги. Так, на львівських вулицях з’явилися Рей Скайуокер, Боба Фетт, Чубака, імперські штурмовики і крокоходи. А в небі завис “Тисячолітній сокіл”, Зоряний винищувач T-65B «X-wing» і навіть Зірка Смeрті.

Акцент в роботах був зроблений на третю трилогію франшизи – персонажів з останніх фільмів, які. Вони оригінально вписалися в міські пейзажі Львова.

Нaгaдaємo, 18 грyдня цьoгo рoкy пoмeр бритaнський aктoр Джeрeмi Бyллoк, який зiгрaв мисливця зa гoлoвaми Бoбy Фeттa в oригiнaльнiй трилoгiї “Зoряних вoєн”. Йoмy бyлo 75 рoкiв.

Рaнiшe бритaнський aктoр Дeвiд Прoyз, який викoнaнaв рoль Дaртa Вeйдeрa в oрiгiнaльнiй трилoгiї кiнoсaги “Зoрянi вiйни” (Star Wars, 1977-1983), пoмeр y вiцi 85 рoкiв.