Золочівська громада на Львівщині виставила на приватизацію нежитлову будівлю у с. Бонишин

Золочівська міська рада виставила на державний онлайн-аукціон для приватизації нежитлову будівлю в с. Бонишин. Торги відбудуться у державній електронній системі Прозорро.Продажі 25 вересня.

Нежитлова будівля знаходиться на вул. Головна, 32-Г. Це одноповерхова споруда, площею майже 70 квадратних метрів, зведена у 1920 році, потребує ремонту. Стартова ціна – 80,4 тисячі гривень. Усі охочі позмагатися за обʼєкт на онлайн-аукціонах з приватизації можуть подавати заявки на участь через акредитовані в системі Прозорро.Продажі майданчики до 24 вересня.

Малій приватизації підлягають обʼєкти – нерухомість, підприємства та інші обʼєкти, балансова вартість яких не перевищує 250 млн грн. Мала приватизація державного та комунального майна, відповідно до законодавства, проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі та допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни або ж  місцевих бюджетів. До прикладу, від початку повномасштабного вторгнення таким чином місцеві бюджети в Львівській області заробили майже 176,6 мільйони гривень 

Взяти участь в е-аукціонах може кожен, хто має на це визначене законодавством право. І приватизувати за ринковими цінами унікальну нерухомість, яку виставляє тільки держава або громада. Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності потрібно зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих в електронній торговій системі Прозорро.Продажі та підготувати необхідний пакет документів. Тоді ви можете подати заявку на участь у торгах за об’єкт, який вас зацікавив і запропонувати свою ціну. Також учасники повинні сплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески.

Для переможця аукціону гарантійний внесок зараховується в оплату за актив, ціна продажу якого визначається на електронних торгах. Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу, майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта. Далі – підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.

За новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінках у Facebook Прозорро.Продажі і Фонд держмайна України.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.