Середа, 26 Червня

Зниклу у Львові 5-річну дівчинку знайшли в селі за 25 км від міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 11 вересня, львів’янка повідомила в пoліцію про зникнення своєї 5-річної дитини. Дівчинку знайшла місцева мешканка у селі Пустомитівського району, за 25 км від Львова.

У Сихівський відділ пoліції надійшло повідомлення від львів’янки про зникнення її 5-річної доньки. За словами матері, вона з дітьми йшла на зупинку громадського транспорту вулицею Сихівською, щоб сісти в автобус. Прийшовши на зупинку, вона виявила, що її донька загубилась. Жінка намагалась самостійно розшукати доньку, однак їй це не вдалося.

Правоохоронці оголосили дитину у розшук, до якого були залучені співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини.

Тим часом в поліції подзвонила колишня працівниця МВС Ольга Лисак, яка заявила, що знайшла у селі Городиславичі Пустомитівського району дівчинку без батьків. Вона пояснила, що зустріла у селі самотню дитину, яка не могла пояснити, як вона сюди потрапила і де її батьки.

Отримавши повідомлення про розшукану у Пустомитівському районі дівчинку, прикмети якої збігались з прикметами зниклої дівчинки, співробітники Сихівського відділу поліції негайно виїхали туди.

Знайдена дівчинка виявилась тою самою, яка загубилась на Сихові. Як встановили поліцейські, вона самостійно сіла в автобус, виїхала за межі Львова та вийшла на зупинці у селі Городиславичі, де її й виявила Ольга Лисак.

Дитину правоохоронці того ж дня передали матері, з якою провели профілактичну бесіду.