П’ятниця, 22 Вересня

Знову може ходити: у Львові прооперували військовослужбовця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові прооперували 36-річного захисника. Назар Мартин служив на Донеччині, де отримав поранення. Через осколок, який потрапив йому у хребет, він не відчував ніг. Історію військовослужбовця розповіли у Першому ТМО, пише Суспільне.

Назар Мартин до повномасштабного вторгнення працював будівельником. У вересні 2022 року його мобілізували. Чоловік служив на Донеччині. Поранення отримав в бою, коли заступав на позицію. За кілька метрів до укриття біля Назара пролунав вибух. Осколок від боєприпасу потрапив у хребет чоловікові.

“Воїн упав і зрозумів, що нічого не відчуває нижче пояса. Спершу подумав, що йому відірвало ноги. З останніх сил на руках поранений захисник поповз в бік окопу. Аж раптом над ним з’явився ворожий дрон і почав скидати гранати. Спина та ноги — посічені. Назар вже не відчував болю”, — йдеться у повідомленні.

Назар 16 годин лежав сам, потім — на допомогу прийшли побратими. Вони дотягли Назара до точки евакуації та передали парамедикам. Після того, як військовий отримав першу медичну допомогу, його доправили до Дніпра, а звідти, після кількох операцій, — до Львова.

Львівські хірурги витягли осколок, який знерухомлював ноги військового.

“У реабілітації Назар випередив найоптимістичніші прогнози медиків. Ті думали, що на те аби чоловік зміг сидіти — підуть місяці. А він взяв і сів вже наступного дня після операції на хребті. І незабаром вже навіть ходив на милицях”, — йдеться у повідомленні.

Зараз Назар може подолати відстань у 4 тисячі кроків та займається на біговій доріжці. Чоловік продовжує реабілітацію разом із фахівцями.