Понеділок, 4 Березня

Знай наших: львівський ресторан увійшов до списку найкращих в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 2 грудня, пройшов фінал національної ресторанної премії “Сіль”, де назвали найкращі заклади України 2017 року в 13 категоріях. Про це повідомляється на офіційному сайті премії, передає VG Львів.

У номінації “Найкращий заміський ресторан” переміг заклад готельно-ресторанного комплексу Edem Resort Medical & Spa (Львів). Зазначимо, номінація нова. У ній представлені заклади розташовані у межах або за межею великих міст, для яких характерно розміщення в рекреаційній зоні і розвинена інфраструктура для проведення дозвілля дітей та дорослих.

Готельний палацово-парковий комплекс з концепцією оздоровлення та відпочинку 14+ (тут приймають гостей від 14 років), розташований неподалік від Львова (23 км), на березі озера. До його складу входить готель класу “люкс” з 88 ексклюзивними номерами, чотирма ресторанами та п’ятьма залами для конференцій та бенкетів.

Центр відновлення здоров’я Edem Resort Medical & SPA працює у напрямках: бальнеологія, гідротерапія, дієтологія, лікування водою та травами, естетична медицина. Тут пропонуються програми з детоксу, очищення організму, покращення обміну речовин та біорегуляції. А в SPA є басейн, сауни та соляна кімната.

Загалом у комплексі є чотири ресторани: класичний “Edem”, “De Vine Lobby Bar”, де можна скуштувати ексклюзивні вина, “Panorama”, з якого відкривається вид на озеро та ліс, ресторан на озері “Terrace”, де готують страви гриль.

Премію “Сіль” отримав ресторан вишуканої кухні “Edem”, де “панує атмосфера богемної класики”. Настрій створюють інструментальна музика, класичний інтер’єр, кришталеві люстри, антикварні меблі, концертна сцена та цифровий рояль Yamaha.


У ресторані подають страви української та європейської кухні. Діє дрес-код: для чоловіків – піджак, жінок – сукня.

Ресторан “Edem” працює лише за попереднім замовленням. Тут також проводять невеликі весільні бенкети (вміщує до 45 людей).Крім ресторану “Edem”, у списку фіналістів премії Сіль 2018 – близько двадцяти львівських закладів. Зокрема, “Світ Кави” та “Black Honey” увійшли у фінал в номінації “Найкраща кав’ярня”.

На звання найкращих м’ясних ресторанів Львова претендували реберня “Під Арсеналом”, “Перша грильова ресторація м’яса та справедливості”, “Mon Chef” та “Churrasco Grill&Beer”.

Фіналісти номінації “Найкращий рибний ресторан” – “Bar Mushly”

Фіналісти номінації “Найкращий ресторан української кухні” – “Сім Поросят”

Фіналісти номінації “Найкращий ресторан національної кухні” – “Tante Sophie”

Фіналісти номінації “Найкращий пивний ресторан” – “Правда. Театр пива”

Фіналісти номінації “Відкриття року” – “Корки та Крихти”

Фіналісти номінації “Найкраще міське кафе” – “Delicateka”

Фіналісти номінації Найкращі кондитерські Львова: “Цукерня”, “Вероніка”, “SHOCo”

Фіналісти номінації “найкращий ресторан при готелі Львова”: “Гармата” (Citadel Inn Hotel), “Panorama” (Panorama Lviv Hotel).

Фіналісти номінації “Найкращі заміські ресторани”: “Edem” (Edem Resort) у с. Стрілки, Львівська обл., “Золота Форель” (с. Коростів, Львівська обл.), “Криве Озеро” (Новояворівськ, Львівська обл.).