П’ятниця, 1 Липня

ЗМІ знайшли киянку, яка знищила ворожий дрон банкою консервації

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Кілька днів тому мережу облетіла історія про те, як жінка у Києві збила ворожий дрон банкою консервації. І хоча дехто вважав це “воєнною байкою”, виявилося, що такий випадок трапився насправді.

Історія одразу розлетілась по всій мережі, а відважна жінка перетворилася на героїню натхненних артів, мемів та дописів.

У мережі повідомляли, що киянка збила російський дрон банкою огірків. Та, як з’ясувала LIGA.Life, допомогли киянці консервовані помідори.

Відомо, що жінка на ім’я Олена і досі залишається у столиці. Із міркувань безпеки вона не розголошує своє прізвище та не показує фото. Однак історію того вечора залюбки розповідає.

За її словами, ворожий дрон вона побачила, коли курила на балконі. Спершу думала, що то ворона, але, почувши дзижчання, зрозуміла, що це не так. Щоб знищити цю “пташку”, Олена схопила перше, що трапилося під руки – банку з консервацією, яка стояла під стільцем.

“Мабуть, від страху. Бо я злякалася. А що як звідти почнуть обстрілювати мене! Як же шкода тих помідорів… Не знаю, звідки взялися байки про огірки”, – розповідає киянка.

Потім разом із чоловіком оббігли будинок, розтоптали залишки дрона і розкидали уламки по різних баках зі сміттям: “Бо я не розбираюсь в цій електроніці. Може, воно пише, відстежує”.

При цьому розбиту банку з помідорами вона не фотографувала. А от знімки розбитої тари з огірками, які так активно поширювали в мережі, називає фейком.

Олена припускає, що дрон могли запустити мародери, які шукають квартири без господарів

Зараз жінка продовжує виконувати свою роботу: вона працює в маленькому магазинчику побутової хімії. Покидати столицю киянка не збирається.

“З Києва нікуди не поїду. Прийняла це рішення миттєво. Це мій дім, моя земля. Стоятиму, гризтиму, боротися буду, воюватиму. Все, що треба”, – наголошує Олена.

Після війни жінка хотіла б зайнятися своєю справою: “Будемо відбудовувати, підійматимемо все. Починати жити заново”.

Каже, що в її районі зараз відносно спокійно. Вибухи десь чутно, але люди трохи заспокоїлися.

“Багато хто вже спить ночами. Тому що ми не спали чотири дні поспіль. Місцеві вигулюють собак, обов’язково всі ходимо з документами. Це ж воєнний час, всі розуміють”, – каже Олена.

Її діти теж активно допомагають у столиці. Донька Олени – волонтерка, а син живе у Китаї, тому підтримує українську армію фінансово.

Share.