П’ятниця, 24 Травня

Зіркова кулінарка і телеведуча Рейчел Рей приїхала до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знаменита американська шеф-кухар Рейчел Рей допомагає доставити гуманітарну допомогу до Львова, бо, за її словами, вона вважає це своїм «моральним обов’язком», передає Mind.ua.

«Вони захищають демократію. Вони захищають вільний світ, – сказала вона CNN. – Я дуже рада, що маю змогу приїхати сюди. Я вважаю, що це моральний обов’язок”.

Вона описала свої подорожі різними куточками України.

«Я була на автовокзалах та залізничних вокзалах і бачила обличчя людей, які евакуювалися з дітьми та собаками й сідали в автобуси із залишками свого життя – професіоналів, які мали повноцінне хороше життя, і всі вони хотіли бути вільними, а тепер їхнє життя у вмістилося в дорожні сумки», – сказала вона, даючи коментар в одному з дитячих будинків у Львові.

Рей сказала, що вона привезла необхідну першу допомогу, тисячі іграшок для дітей та ласощі для собак та котів.

Вона сподівається, сказала вона CNN, підтримувати інтерес і розмови про Україну.

«У нас зараз стільки всього відбувається у нашій країні, у США, що нас відволікає та розриває на частини. Ми маємо тримати Україну на передньому краї. Тому що ці люди кидають усе у своєму житті, щоб захищати демократію заради всіх нас. І ми маємо бути уважними до них, жертвувати мало чи багато, чи просто поширювати інформацію про те, що вони роблять», – сказала вона.