Четвер, 13 Червня

Зірка “Володаря перснів” та його “темне військо” закликали не називати росіян орками: нас це ображає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Актор також закликав допомагати беззахисним тваринам, які сьогодні страждають від війни в Україні

Зірка популярної серії фільмів “Володар кілець” засудив війну в Україні і водночас попросив не називати росіян “орками”.

Новозеландський актор на ім’я Сала Бейкер взяв участь у зйомках відеоролика фонду Uanimals і закликав небайдужих допомагати тваринам, які сьогодні гинуть через війну в Україні.

“Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках та вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили?”, – сказав Сала Бейкер.

Разом із цим, знаменитість звернулася до українців з проханням не називати росіян “орками”, оскільки рівність з вояками росії дуже ображає вигаданих фентезі-істот:

“Я був Сауроном у “Володарі кілець”, але навіть я шокований абсолютним злом, з яким борються українці. Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Орки не будуть цілитися в жінок та дітей, красти пральні машинки та гадити на килими. Ми – воїни, а не якийсь мотлох”, – додав актор.

Чому росіян почали називати орками

Орки – міфічні істоти, що відрізняються дезорганізованістю, неохайністю, великою чисельністю, а також вкрай низьким інтелектом і великою злістю до людства.

Найчастіше про орки згадують, як про персонажів трилогії “Володаря кілець” Джона Толкіна.

До російського вторгнення 24 лютого 2022 слово “орк” по відношенню до російського військового було популярне тільки серед військових, волонтерів і жителів Донбасу.

Після вторгнення Росії в офіційному акаунті Сухопутних військ України в Facebook так почали називати військовослужбовців Росії, які опинилися в Україні.