Середа, 29 Листопада

Зірка “Вар’яти-шоу” Володимир Жогло, який освідчився коханій у Львові, одружився

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Знаменитий гуморист Володимир Жогло, який виступає у складі “Вар’яти-шоу”, більше не холостяк. 15 травня він зізнався, що одружився. Про зміну сімейного статусу 31-річний Володимир Жогло розповів у Фейсбуці. Артист одружився з коханою дівчиною Іриною, яка молодша за нього на 8 років.

За даними Нового каналу, Володимир Жогло вже давно мріяв про сім’ю. У коментарі журналістам він зізнався, що хоче мати трьох дітей.

“Я хочу трьох дітей, тому що і нас у родині – троє. Уже й імена придумав. Старшого сина назву Ярослав. Право назвати доньку віддам дружині. А молодшого сина – або Матвій, або Максим”, – розповідав Володимир Жогло.

Відомо, що зірка “Вар’яти-шоу” освідчився коханій під час свого чергового гастрольного виступу у Львові. Сталось це перед Днем Валентина, 11 лютого.  Це стало справжньою несподіванкою для дівчини, однак вона одразу погодилася вийти заміж за Володимира.

Відтоді Володимир Жогло та Ірина готувались до весілля. Гучне свято довелося скасовувати через карантин, однак це не стало на заваді парі офіційно розписатися. Тож закохані поєднали свої долі та створили сім’ю 15 травня – символічно у День сім’ї.

Володимир Жогло приєднався до шоу «Вар’яти» в 2010 році. Він також є кумом Сергія Притули.