Понеділок, 20 Травня

Зірка інтернету: котячий мер Львова завів сторінку в Instagram

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Днями котячий мер Львова Левчик завів акаунт в соціальній мережі Instagram. У пухнастика вже назбиралось 870 шанувальників і його популярність щодня зростає.

На сторінці котика вже є 5 публікацій, перша – чотири дні тому. Як видно зі світлин – Левчику добре живеться у Львівській мерії. Тут його і нагодують, і є з ким погратися, і навіть на столі в Андрія Садового дозволяють полежати (допомагати з бюрократією).

Левчик, як справжнісінький представник котячої спільноти у Львові, не забув й рятівників з їхнім професійним святом привітати.

А 18 вересня котик радів п’ятниці, адже його важкий робочий тиждень добіг кінця і він зможе нарешті відіспатись на вихідних. В принципі, як і в будні.

Знайти Левчика в соціальній мережі Instagram можна під ніком Lvivcitycat.

Нагадаємо, 10 вересня чотирилапий львів`янин, мабуть, хотів потрапити на прийом до мера, та не зміг злізти з дерева. Тож котика на перетримку забрали до Ратуші та розпочали пошуки власників.

Згодом знайшлись одразу 3 власники: пан Дмитро і два ресторани з площі Ринок – «П’яте підземелля» і «Підпільний Кіндрат». Виявилось, що котик розумний і дружить з усіма, хто його годує. Тож котика вирішили не повертати на вулицю і залишити жити в Ратуші. А згодом львів’яни охрестили котячого мера Левчиком.