Субота, 2 Березня

До Львова вперше прилетів Boeing 787−9 Dreamliner: доставлятиме посилки до Нью-Йорка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Meest запускає власну авіадоставку посилок з США в Україну у Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

«Україна і США тепер ближче. І тут не обійшлось без Львова. Щойно в нашому аеропорту приземлився перший літак Нью-Йорк — Львів. Красень Boeing 787−9 Dreamliner тепер регулярно доставлятиме посилки в Америку і зворотно”, — написав у себе на сторінці у мережі фейсбук Андрій Садовий, мер Львова.

Meest вже майже 30 років доставляє посилки клієнтів з США в Україну, але весь цей час компанія користувалася послугами міжнародних авіаліній. Зараз обсяги компанії збільшилися, відтак з’явилася необхідність у власній авіадоставці.

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Починаючи з жовтня, Meest орендуватиме чартерні авіаперевезення власних вантажів літаками Boeing 787−9 Dreamliner за маршрутом Нью-Йорк — Львів. Рейси здійснюватимуться на регулярній основі та прийматимуться львівським аеропортом. Таким чином Meest стане першою приватною поштово-логістичною компанією в Україні з власною авіадоставкою зі США.

«В майбутньому плануємо зробити такі рейси регулярними і з Америки, і з Китаю. Дуже хочемо, щоб Львів став великим міжнародним поштово-логістичним хабом. Ми маємо підтримку місцевої влади і віримо в те, що зможемо реалізувати цей проєкт», — зазначає Ростислав Кісіль, засновник та президент групи компанії Meest.

Фото ЛМР

Компанія орендує літак Boeing 787−9 Dreamliner у компанії LOT.