П’ятниця, 1 Березня

Зі Львова планують відкрити рейси до США, Франції, Канади та Португалії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найбільш затребуваними напрямками серед пасажирів є Чикаґо, Нью-Йорк, Торонто, Вашингтон, Париж та Лісабон, пише Твоє місто.

Під час заходів до Міжнародного дня туризму, що відбувалися у львівському аеропорту, директорка летовища Тетяна Романовська повідомила про затребувані напрямки та переговори з українськими та міжнародними авіакомпаніями, повідомляє прес-служба львівського аеропорту.

«Найбільш затребуваними напрямками для пасажирів нашого аеропорту є рейси у Чикаґо, Нью-Йорк, Торонто, Вашингтон. Це ті завдання, над якими вся наша команда зараз дуже наполегливо працює. Ведемо активні переговори як з МАУ, так і з іноземними авіакомпаніями. Також гарний показник демонструє Париж, який має потенціал відкриття 2-3 рейсів у тиждень. Варто відзначити й попит на рейси у Португалію, зокрема Лісабон», — розповіла Тетяна Романовська.

За її словами, упродовж двох років Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького отримав приріст у мільйон пасажирів.

«Якщо у 2015 році було 738 тис. пасажирів, то цього року очікуємо 1 млн 700 тис. А на наступний рік планується 2,2 млн. А це, фактично, приріст у 0,5 млн щорічно», — додала керівниця аеропорту.

Нагадаємо, 30 жовтня зі Львова вилетить перший рейс ірландського лоукостера Ryanair, який курсуватиме до Варшави, Кракова, Дюссельдорфа, Меммінгена та Лондона.