П’ятниця, 1 Березня

Зі Львова можуть запустити авіарейс до Амстердама

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський аеропорт веде переговори з голландською авіакомпанією, пише Tvoemisto.tv.

Голландська авіакомпанія KLM звернулась до адміністрації Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького з ініціативою відкрити рейс Львів – Амстердам. Про це у інтерв’ю виданню «У відпустку» розповіла директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська.

«Я веду перемовини з KLM про відкриття рейсу зі Львова в Амстердам, аби авіаперевізники звідти перевозили наших пасажирів у Америку. На одній із нещодавніх конференцій сам KLM запропонував нам провести переговори, а не ми», – сказала Тетяна Романовська.

Втім, за її словами, нині проблема у тому, що цій авіакомпанії не вистачає слотів у аеропорту Амстердама. Також львівський аеропорт домовляється з американськими авіакомпаніями, але поки що перевізники не впевнені у вигідності такого сполучення.

«В одній із американських компаній – Delta – нам сказали, аби ми спершу почали співпрацювати з KLM та Амстердамом, а потім вони визначать, чи потрібен Львову прямий рейс. Я думаю, що з KLM щось вийде», – додала очільниця львівського аеропорту.