Вівторок, 28 Травня

Зі Львова до Тель-Авіва запустять лоукост

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська лоукост-компанія SkyUp планує відкрити прямі рейси зі Львова до Тель-Авіва. Відповідний дозвіл Державіаслужби авіакомпанія отримала 26 липня. Пише Твоє Місто.

Польоти планують виконувати тричі на тиждень, починаючи з жовтня. Поки що компанія не відкрила продаж квитків на нові рейси. Тепер рейси мають узгодити із Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького.

Додамо, що зі Львова до ізраїльського Тель-Авіва літає лише МАУ. Натомість SkyUp виконує чартерні сезонні рейси.

Наприкінці 2017 року в авіакомпанії анонсували низку внутрішніх рейсів, серед яких Львів – Одеса, втім поки літак SkyUp не базується у львівському аеропорту, цей рейс відкривати не будуть.

Заращ зі Львова SkyUp здійснює польоти до Шарм-ель-Шейха та Анталії. Натомість із осені SkyUp почне літати зі Львова до Києва та Харкова.

Рейси Харків – Львів та Львів – Харків стартують 17 жовтня та будуть виконуватися двічі на тиждень – у четвер та неділю. Вартість – від 639 гривень в один кінець без багажу.

Зі Львова рейс відправлятиметься о 23:55 і прибуватиме до Харкова о 01:40 ночі (тривалість – 1 година 45 хвилин). З Харкова рейс відправлятиметься о 21:05 і прибуватиме до Львова 22:55 (тривалість – 1 година 50 хвилин).

SkyUp розширює польотну програму з Києва до Львова: з 17 по 26 жовтня – по четвергах та неділях, 3 27 жовтня по 28 березня 2020 року – понеділок, вівторок, п’ятниця, неділя. Вартість – від 498 грн в один кінець без багажу.

Зі Львова рейс відправлятиметься о 22:05 і прибуватиме до Києва о 23:05 ночі (тривалість – 1 година). З Києва рейс відправлятиметься о 10:00 і прибуватиме до Львова 11:00 (тривалість – 1 година).