Четвер, 29 Лютого

Зі Львова до Одеси – на електромобілі: в Україні збільшилась мережа швидкісних електрозаправок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тепер в Україні на електрокарах можна долати великі відстані між Львовом та Одесою, не побоюючись залишитися без підзарядки.

Про це повідомляє Автоцентр.

Енергетична компанія ДТЕК, що просуває створення мережі зарядних станцій під брендом STRUM, на двох великих напрямках – Київ-Одеса і Київ-Житомир-Рівне-Львів запустила в роботу одразу кілька швидкісних заправок для електрокарів. Про плани щодо цього раніше повідомляв «Погляд».

Адже для поширення електромобілів в Україні не вистачає саме великої мережі електрозаправок.

Подивившись у фірмовому додатку STRUM, де встановлено нові електрозаправки, стає зрозуміло, що на напрямку Київ-Одеса таких точок з’явилося чотири.

Перша зі встановлених зарядних станцій розміщена в районі населеного пункту Чупира в Київській області. Вона розташована приблизно за 100 км від Одеської площі в Києві.

Друга станція STRUM розміщена на відстані 120 км від першої і стоїть на виїзді з Шаріна в Черкаській області. Третя встановлена в Новогригорівці Одеської області. Відстань між попередньою і цією колонкою теж близько 120 км. Четверта розташована в районі аеропорту Одеси.

На напрямку Київ-Житомир-Рівне-Львів зарядних станцій також чотири, вони охоплюють всі зазначені міста, і відстань між ними не перевищує 120 км.

Встановлені електрозаправки STRUM – це швидкі суперчарджери виробництва відомої шведсько-швейцарської компанії ABB. Використовувані на них роз’єми – це CCS, CHAdeMO 50 kW, CCS Combo2 50 kW і розетка 22 kW Type 2. Активація зарядної колонки СТРУМ відбувається за допомогою клієнтської карти. Вартість зарядки зараз – 9 грн за 1 кВт/год.

Отже, тепер з Києва до Львова і Одеси можна їхати на електромобілі, не побоюючись залишитися розрядженим на трасі.

Потужність 50 Квт/год дасть змогу за 25-30 хвилин зарядити не тільки Nissan Leaf, а й Hyundai IONIQ і будь-яку Теслу приблизно на 250 км шляху.

Фото – Автоцентр.