Середа, 28 Лютого

Журнал моди Vogue написав про львів’янку, яка створює аксесуари зі старих гаджетів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У відомому американському журналі про моду Vogue написали про українську майстриню Ганну Заруму зі Львова, яка створює незвичні аксесуари зі старих комп’ютерів та телефонів-«розкладушок».

Статтю розміщено на сайті видання, передає Укрінформ.

«Я роблю всі свої вироби з уживаних речей, про які всі забули. Я намагаюся дати їм нове життя», – розповіла Зарума, яка оздоблює вінтажне взуття та сумки.Їх вона знаходить у букіністичних магазинах і на дворових розпродажах у Львові.

Як пише видання, Instagram української художниці заповнений цікавими технологічними творіннями.

«Уявіть собі сумку на плече, прикрашену залишками телефону Nokia, сережки зі шматків материнської плати, або туфлі, покриті клавіатурою старого комп’ютера», – йдеться у матеріалі.

«Своєю роботою я хочу показати, що немає необхідності мати гроші, щоб займатися мистецтвом», – розповідає 21-річна майстриня.

Студентка юридичного факультету Зарума почала створювати незвичні речі рік тому. Однією з перших її робіт стала пара джинсів, повністю вкритих осіннім листям.

Однак згодом Зарума почала використовувати й інші матеріали, зокрема застарілі гаджети.

Vogue (від французької – «мода») — щомісячний жіночий журнал про моду, заснований у 1892 році. Є найвпливовішим модним виданням у світі та «біблією моди». Версії журналу випускаються у двадцяти країнах світу.