Неділя, 23 Червня

Жданов розповів, чи можуть ЗСУ звільнити Херсон від окупантів до кінця літа

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українські війська відбили першу лінію оборони російської армії поблизу Херсона.

Військовий експерт Олег Жданов каже: це підтверджує той факт, що морально-психологічний стан росіян настільки поганий, що вони не готові вмирати “до останньої краплі крові” і захищати ті рубежі. Про це він сказав в інтерв’ю ТСН.ua.

“Вони відступили від першої лінії. Ми доволі з мінімальними зусиллями вибили їх із першої лінії. Теж саме може трапитися і на другій, і на третій лініях”, – каже експерт.

За словами Жданова, такі успіхи – хороші для української армії. Втім, наразі окупанти більш ретельно укріплюють другу лінію оборони, яка побудована перед Херсоном.

На запитання: чи зможуть Збройні сили України до кінця літа звільнити окупований рф Херсон, Жданов відповів: “на сьогоднішній день це дуже оптимістично. Чому? Бо все залежатиме від темпів і обсягів надходження західного озброєння”.

До слова, росіяни окупували Херсон на початку березня 2022-го – після масштабного вторгнення Росії на територію України.

Нагадаємо, Збройні сили України перебувають за 15-18 кілометрів від Херсона, проте це не означає, що наші війська звільнять місто вже найближчим часом. Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович зазначив, що наразі на Херсонському напрямку пауза, проте “проактивна – на нашу користь”.