П’ятниця, 19 Квітня

Жданов: Путін примушує Лукашенка вдарити по напрямку Луцьк – Львів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ракетні удари російських окупантів по залізниці в Україні можуть ускладнити постачання озброєння та військової техніки до лінії фронту, але навряд чи “у великій кількості чи на довгий термін”.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна“, опублікованому 10 травня, сказав український військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

“Річ у тім, що ми можемо переганяти його різними видами: і автомобільним транспортом, і своїм ходом переміщувати. Але агресор намагається, тому що іншого способу завадити постачанню в нього на сьогодні немає”, – наголосив експерт.

На його думку, президент РФ Володимир Путін продовжить тиск на Олександра Лукашенка, який називає себе президентом Білорусі, щоб він завадив постачанню зброї в Україні.

“Як я розумію, скоро знову буде зустріч Путіна й Лукашенка… Думаю, що Путін знову буде намагатися примусити Лукашенка, щоби білоруська армія вдарила по напрямку Луцьк – Львів. Хоча Лукашенко відвертівся ще тоді, коли Путін був на вершині Олімпу – коли війна тільки починалася. А сьогодні він тим більше не втрутиться, я вважаю. Але Путін буде тиснути на нього дуже сильно”, – зазначає Жданов.