П’ятниця, 2 Грудня

Земля на Львівщині – у вогні. За добу тут згоріло майже 30 гектарів сухостою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За минулу добу надзвичайники Львівщини ліквідували 121 пожежу сухої трави, вогонь знищив понад 29 га сухостою, повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області, пише Твоє Місто.

«Цифри вражають, немає слів, як потрібно не любити себе, не любити свій дім, не любити своїх рідних. Не цінувати рідну Землю. Це – від рук галичан, і це Наша Галицька Земля – у вогні!», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають надзвичайники, у такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити Україну, свою землю спалюючи суху траву – це злочин.

За минулу добу оштрафували 35 паліїв сухої трави. Щодня на Львівщині працюють спеціальні рейдові групи, які притягують винних осіб за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом.

Нагадаємо, що на час воєнного стану спалювання сухостою можуть прирівнювати до диверсій. Це передбачає кримінальну відповідальність. Масштабні вогнища можуть розцінювати як подання світлових сигналів ворогу. Водночас задимлення обмежує видимість та огляд місцевості бійцями Збройних Сил України та територіальної оборони.