П’ятниця, 24 Травня

Зеленський заявив, що готовий “начистити” пику Путіну власноруч

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Володимир Зеленський заявив, що готовий “начистити” пику Путіну власноруч. Про це президент сказав під час інтерв’ю Даріусу Рочебіну з французського каналу LCI, пише Суспільне.

“Справжній чоловік, якщо він хоче комусь передати меседж, наприклад, якщо він хоче його побити, він робить це сам, не користуючись послугами посередника”, — сказав Зеленський і додав, що “якби мені потрібно було передати Путіну такий меседж, я б зробив це сам”.

Таким чином Зеленський прокоментував питання журналіста щодо того, що Путін “передає йому послання через посередників, зокрема розмовляючи з президентом Франції Емануелем Макроном”.

Президент Франції Еммануель Макрон 3 грудня висловив думку, що Європі потрібно підготуватися, як дати “гарантії” Росії в день, “коли вона повернеться за стіл переговорів”. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону порадив закордонним політикам, ЗМІ та експертам, яким важко уявити перемогу України, починати готуватися до поразки Росії.

Про “гарантії безпеки” Росія заявила до початку повномасштабного вторгнення в Україну. 17 грудня 2021-го МЗС Росії запропонувало США проєкти договору про гарантії безпеки та угоди щодо забезпечення безпеки РФ та країн-членів НАТО, що передбачає заборону на включення до складу альянсу країн колишнього СРСР (а отже і України).

У відповідь США й НАТО заявили, що отримали пропозиції Росії, але обговорювати питання європейської безпеки без участі союзників у Європі не будуть. А МЗС України наголосило, що лише країна і НАТО вирішують, як розвиватимуться їхні відносини, зокрема що стосується розширення Альянсу. 14 січня Росія пригрозила “лютим” розвитком подій, якщо Захід не надасть “гарантій безпеки”.