Середа, 21 Лютого

Зеленський став найвпливовішою людиною року за версією читачів Timе

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною року за версією читачів американського видання Time.

“Український президент Володимир Зеленський очолив цьогорічний читацький рейтинг Time, у якому читачі голосували за людей, які, на їх переконання, заслуговують на місце в переліку найвпливовіших людей року за версією нашого видання. Зеленський посів перше місце, отримавши 3,3 млн голосів, що становить 5% від загальної кількості”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що другу сходинку читацького рейтингу займає глава SpaceX і Tesla Ілон Маск, який отримав 3,5% голосів. “Минулого грудня Маск був названий Time людиною 2021-го року за його вплив “на життя на Землі й, потенційно, поза Землею теж”, – нагадує Time.

На третьому місці рейтингу – британський прем’єр-міністр Борис Джонсон, а на четвертому – збірно медичні працівники. Замикає п’ятірку лідерів президент США Джо Байден.

Time зауважує, що остаточний перелік найвпливовіших людей року за версією видання буде оприлюднено 23 травня. Його сформує редакція Time.

Нагадаємо: у квітні Володимир Зеленський потрапив на обкладинку Time, коли видання опублікувало розлогий матеріал про його життя у ролі головнокомандувача країни, яка перебуває у стані війни.